E Ğ İ T İ M L E R

  

B-1 Eğitimi Başlangıç Seviyesi 1. Eğitim – Ehliyet öncesi hazırlık eğitimi :

Motor tecrübeniz yoksa veya çok az ise almanız gereken eğitim budur. Motosiklet ve tüm ekipman tarafımızdan verilecektir. 4 tam saat eğitmeniniz ile özel ders yapacaksınız. Maksimum 2 öğrenci alınmaktadır. 2 adet scooter (otomatik vitesli motor) ve 2 adet vitesli motor tercih edebilirsiniz. Eğitimden sonra motorlarımızı kiralayarak Eğitim alanında antrenman yapabilirsiniz.

Eğitim bedeli: 440 TL.     /      Antrenman: 2 saat 125 TL.

     
  

B-2 Eğitimi Başlangıç Seviyesi Basit Yol Eğitim – Ehliyet sonrası Yola hazırlık eğitimi:

Ehliyetiniz varsa ve antrenmanlarınızı tamamladıysanız artık Mini Yol Eğitimini alabilirsiniz. Motorunuz varsa kullanabilir, yoksa bizim motorlarımızı kiralayabilirsiniz. 4 tam saat eğitmeniniz ile özel ders yapacaksınız. Maksimum 2 öğrenci alınmaktadır. 2 adet scooter ( otomatik vitesli motor ) ve 2 adet vitesli motor tercih edebilirsiniz. Eğitimden sonra motorlarımızı kiralayarak Eğitim alanında antrenman yapabilirsiniz.

Eğitim bedeli: 550 TL.       /       Antrenman: 2 saat 125 TL.

     
  

İ-3 Eğitimi - İleri Seviye Hakimiyet ve Yol Eğitimi:

Ehliyetiniz varsa ve 500km. üzeri trafik tecrübeniz varsa bu eğitim size uygun demektir. Tam günlük eğitimdir. 4 saat, Autodrom Eğitim Merkezinde Hakimiyet ve manevra Eğitimi yapacağız. Öğlen ise açık trafiğe çıkacak ve uzun bir Yol Gözlem Sürüş Eğitimi yapacağız. Eğitimden sonra size bir Katılım Belgesi ve 20 maddelik bir Gözlem Gelişim Formu vereceğiz.
Tabi ki Kasko da indirim sağlayacağız.
Maksimum 4 öğrenci ile çalışılır.
Fiyat bilgisi için sorunuz. 0 533 553 29 56 -  rahmi@lamatech.com

     
  

 İ-4 Eğitimi -İleri Seviye Yol Sürüş Eğitimi :

Sadece İ3 eğitimini almış sürücülerin katılabildiği Yol Gözlem Sürüş Eğitimidir. Tam gün motor üzerinde sürüş yapılan bir eğitimdir.
Fiyat bilgisi için sorunuz. 0 533 553 29 56 - rahmi@lamatech.com

   
 
  

İ-5 Eğitimi - Master Ride – Usta Sürüşü:

Daha önceki Yol Eğitimlerinden 38 puan ve üzeri almış olan sürücülerin katılabileceği bir Eğitimdir.

   
 
 
     
   Yurtdışı Sürüş Eğitimleri (Yunanistan Artçılı)

***

Uyarı: Öğrencilerimizin haber vermeden 60 dakikayı geçen gecikmelerinde eğitim iptal edilecektir ve geri ödeme yapılmayacaktır.