B-2 Eğitimi

Başlangıç Seviyesi Basit Yol Eğitim – Ehliyet sonrası YOLA hazırlık eğitimi.

ADAC KONTROL eğitimimizi bire bir özel alabileceğiniz gibi, gurup olarak da alabilirsiniz.
ADAC-DVR. Eğitimi - Allgemeine Deutsche Automobil-Club www.adac.de
Motosikletin kontrolünü arttırmak ve sürücülerin acil durumda manevra kabiliyetlerini geliştirmek üzere hazırlanmış ADAC-DVR (Almanya) eğitim sistemi günümüzde, "Avrupa'nın en iyi eğitim sistemi" olarak tanınmıştır. RAHMİ BARUTÇU-ARA Kontrol eğitmenimiz bu zor sınavı da geçerek, Avrupa standartlarında "Eğitmen Eğitmeni" brövesini almıştır. Türkiye’deki bir çok Avrupa sistemi eğitmeninin de hem eğitmeni hem de kontrolörü olan Rahmi Barutçu, “hocaların hocası” olarak da anılmaktadır

ADAC , Motosikleti kontrol etme sanatı üzerinde yoğunlaşan ideal bir kurstur. Motor üzerindeki en zor hareketlerden olan, yavaş manevralar, frenlemeler, olası engellerden kaçış hareketleri, viraj içinde engelden kaçışlar, çok ağır süratlerde makinenin kontrol edilmesi, bu gelişmiş eğitimin başlıca bileşenleridir.
Bu kurs RAHMİ BARUTÇU Hazırlık kursunu başarıyla geçmiş sürücülerin ilerlemesi veya kendilerini yetkin ve güvenli sürüşe adamış sürücülerin İleri Sürüş kursuna hazırlığı için kullanılabilir.
Autodrom Eğitim Merkezi’ndeki tüm öğrencilerimiz, Med Line sigortası kapsamındadırlar.

Süre: 10:00'dan 17:30'a kadar. Bir gün
Zorunlu: Tam korumalı kıyafet, kask, eldiven ve çizmeler.
Servis: Lokasyonda yemek olanakları ( ekstra )
SRA (Güvenli Sürüş Alanı): Kurtköy Autodrom (Pendik'ten çıkış) www.auto-drom.com
Özel için Maks.: 2 kişi
Grup için Min.: 5 kişi
Grup için Maks.: 14 kişi
Gruplar: Eğitmene maksimum on iki öğrenci
Öğrenciden talep edilenler : Öğrenme isteğiniz varsa yanınızda getririniz

Not: Eğitim gününden 7 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde ödeme iadesi yapılabilecektir. Fakat,eğitime 7 veya daha az gün kala yapılan iptallerde ve gün değişimlerinde, geri ödeme yapılmayacaktır. Önemle arz ederiz.

           Uyarı: Öğrencilerimizin haber vermeden 60 dakikayı geçen gecikmelerinde eğitim iptal edilecektir ve geri ödeme yapılmayacaktır.